
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | L5.258.9.71.0 |
| Valmistajat: | Longines |
| Sarja: | DolceVita |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Mitat: | X 17.4 mm, suorakulmainen |
| Kellonkuori: | Timanteilla 18K punakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Musta nahka |
| Kellotaulu: | Beige , roomalaiset numerot |
| Solki: | Solkiranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, timanteilla |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |