
| Vuosi: | 2019 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| : | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 3482560 |
| Valmistajat: | Jaeger LeCoultre |
| Sarja: | Rendez-Vous |
| : | |
| Halkaisija: | Ø 37.50 mm |
| Paksuus: | 10.54 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Nahka nahka |
| : | |
| Solki: | 18K punakultaa 18K punakultaa |
| : | |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa 18K punakultaa, |
| : | |
| Koneisto kivet: | 31 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 40 tuntia |
| Muuta: |