
| Vuosi: | 1993 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Malli: | 1422420 |
| Valmistajat: | Jaeger LeCoultre |
| Sarja: | Master Geographic |
| Tyyppi: | Miesten kello |
| Halkaisija: | Ø 38 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa |
| Ranneke: | Musta nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Hopea |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Ominaisuudet: | Käyntivaran ilmaisin |