
| Vuosi: | 2018 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 1642450 |
| Valmistajat: | Jaeger LeCoultre |
| Sarja: | Master Control |
| Tyyppi: | Miesten kello |
| Halkaisija: | Ø 43 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa |
| Ranneke: | Ruskea nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Luurankokello |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Mekaaninen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Ominaisuudet: | Minuutin toistin |
| Muuta: | Rajoitettu sarja 175 kappaletta, luurankokello |