
| Vuosi: | 2008 |
| Kunto: | Hyvä (3 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | IW504210 |
| Valmistajat: | IWC |
| Sarja: | Portuguese |
| Tyyppi: | Miesten kello |
| Halkaisija: | Ø 44.2 mm |
| Paksuus: | 14.2 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa |
| Ranneke: | Musta nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Harmaa |
| Solki: | Solkiranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Ominaisuudet: | Tourbillon |
| Muuta: | Rajoitettu sarja 500 kappaletta |