
| Vuosi: | 2008 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | IW356302 |
| Valmistajat: | IWC |
| Sarja: | Portofino |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 40 mm |
| Paksuus: | 9.5 mm |
| Kellonkuori: | Kiiltävä 18K keltakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Musta nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Valkoinen , tuntimerkinnät |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K keltakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta, kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | IWC 35110 (koneisto ETA2892-2) , 25 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 42 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |