
| Vuosi: | 2014 - 2024 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Kellon sarjanumero: | 3981*** |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Muuta: | Kelloa ei ole hiottu. Sisältää kaikki palat. Mahtuu ranteeseen jopa 20cm. |
| Poikkeama: | N. +6 sekunttia päivässä (Amplitud 279 ° / Beat error 0.0 ms) |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | IW379503 |
| Valmistajat: | IWC |
| Sarja: | Aquatimer Chronograph |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress / Sport |
| Halkaisija: | Ø 44 mm |
| Paksuus: | 17 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä pronssi |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Musta kumi |
| Kellotaulu: | Musta , itsevalaisevat indikaattorit tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Solkiranneke , pronssi |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta, pronssi |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto kivet: | 35 jalokiveä |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Ominaisuudet: | - Erillinen sekuntinäyttö - Kronografi |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |