
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 581.OX.8980.LR |
| Valmistajat: | Hublot |
| Sarja: | Classic Fusion |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 33.00 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K punakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Vihreä nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Vihreä , tuntimerkinnät |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Sekunttiosoitin: | Sykkivä |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |