
| Vuosi: | 2018 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Kellon sarjanumero: | 1213*** |
| Alkuperäinen takuu: | Päivätty 02/05/2018, myöntämismaa Ruotsi |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon (Kunto 4 /5) |
| Muuta: | Kelloa ei ole hiottu. Sisältää kaikki palat. Mahtuu ranteeseen jopa 20cm. |
| Poikkeama: | N. +0 sekunttia päivässä (Amplitud 254 ° / Beat error 0.0 ms) |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 542.OX.1181.RX |
| Valmistajat: | Hublot |
| Sarja: | Classic Fusion |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 42.00 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Musta kumi |
| Kellotaulu: | Musta , tuntimerkinnät |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto kivet: | 21 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 42 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |