
| Vuosi: | 2021 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 911.MX.0138.RX |
| Valmistajat: | Hublot |
| Sarja: | Big Bang 45Mm |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 45.00 mm |
| Paksuus: | 14.40 mm |
| Kellonkuori: | Musta 18K keltakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Musta kumi |
| Kellotaulu: | Musta luurankokello , itsevalaisevat indikaattorit tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , keraaminen |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Koneisto kivet: | 39 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 14 päivää |
| Ominaisuudet: | Käyntivaran ilmaisin |
| Muuta: | Rajoitettu sarja, kierrelukitus vetonuppi |