
| Vuosi: | Ca 2017 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 301.CX.130.RX |
| Valmistajat: | Hublot |
| Sarja: | Big Bang 44.5mm Black Magic |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress / Sport |
| Halkaisija: | Ø 44.5 mm |
| Paksuus: | 14.5 mm |
| Kellonkuori: | Keraaminen |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Kumi |
| Kellotaulu: | Musta , itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , keraaminen |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Hublot HUB 44 |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Ominaisuudet: | - Erillinen sekuntinäyttö - Kronografi |