
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 485.OE.2210.RW.1604 |
| Valmistajat: | Hublot |
| Sarja: | Big Bang 33mm |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 33.00 mm |
| Kellonkuori: | Timanteilla 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Valkoinen kumi |
| Kellotaulu: | Valkoinen , timanteilla, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, timanteilla |
| Timantteja: | 1 kappaletta |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto kivet: | 25 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 40 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |