
| Vuosi: | Ca 2022 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 485.OE.2080.RW.1204 |
| Valmistajat: | Hublot |
| Sarja: | Big Bang 33Mm |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 33.00 mm |
| Kellonkuori: | Valkoinen 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Valkoinen kumi |
| Kellotaulu: | Valkoinen , itsevalaisevat indikaattorit arabialaiset numerot / tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, timanteilla |
| Timantteja: | 1 kappaletta |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto kivet: | 27 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 40 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |