
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | H24301941 |
| Valmistajat: | Hamilton |
| Sarja: | Ventura |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 32.3 mm |
| Mitat: | 50.3 mm |
| Paksuus: | 9.27 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä kullattu |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Sininen tekstiili |
| Kellotaulu: | Sininen , tuntimerkinnät |
| Solki: | Linkkuranneke , kullattu |
| Lasi: | Mineraalilasi, sirpaloitumaton |
| Kellon kehä (bezel): | Kullattu, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Sekunttiosoitin: | Sykkivä |