
| Vuosi: | 2015 - 2016 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Kellon sarjanumero: | AJC030*** |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon (Kunto 3 /5) |
| Ohjekirja: | Kyllä |
| Muuta: | Mahtuu ranteeseen alkaen 14cm jopa 19cm. |
| Poikkeama: | N. +6 sekunttia päivässä (Amplitud 273 ° / Beat error 0.2 ms) |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | H77805335 |
| Valmistajat: | Hamilton |
| Sarja: | Khaki |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress / Sport |
| Halkaisija: | Ø 46.00 mm |
| Paksuus: | 16.20 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä titaani |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Musta kumi |
| Kellotaulu: | Musta , itsevalaisevat indikaattorit arabialaiset numerot / tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Solkiranneke , titaani |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Titaani, punainen, pyöritettävä myötäpäivään |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | 28800 vph |
| Käyntivara: | 3 päivää |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |