
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | FC-310MPWD2NHD5B |
| Valmistajat: | Frederique Constant |
| Sarja: | Highlife |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 34 mm |
| Paksuus: | 9.8 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä kullansävytetty teräs |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Harjattu ja kiiltävä kullansävytetty teräs |
| Kellotaulu: | Valkoinen helmiäinen , itsevalaisevat indikaattorit timanteilla, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , kullansävytetty teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Kullanvärinen teräs 18K keltakulta |
| Timantteja: | 68 kappaletta |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Frederique Constant FC-310 (koneisto SW200) , 26 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 38 tuntia |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |