
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 275362-1001 |
| Valmistajat: | Chopard |
| Sarja: | Happy Sport |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 29.00 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K valkokultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Sininen nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Sininen timanteilla , roomalaiset numerot ja tuntimerkinnät |
| Solki: | Solkiranneke , 18K valkokultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K valkokultaa, timanteilla |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto kivet: | 27 jalokiveä, 25200 vph |
| Käyntivara: | 42 tuntia |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |