
| Vuosi: | 2019 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 161289-1001 |
| Valmistajat: | Chopard |
| Sarja: | Classic |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 38 mm |
| Paksuus: | 9.7 mm |
| Kellonkuori: | 18K valkokultaa |
| Ranneke: | Nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Valkoinen |
| Solki: | Solkiranneke , 18K valkokultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Chopard 01.04-C , 27 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 60 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Ominaisuudet: | Erillinen sekuntinäyttö |