
| Vuosi: | 2024 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | H6951 |
| Valmistajat: | Chanel |
| Sarja: | Premiere |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Mitat: | X 20.00 mm, suorakulmainen |
| Paksuus: | 7.60 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K keltakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Musta 18K keltakultaa nahka |
| Kellotaulu: | Musta |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K keltakultaa |
| Lasi: | Mineraalilasi, sirpaloitumaton |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |