
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | H6125 |
| Valmistajat: | Chanel |
| Sarja: | Premiere |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Mitat: | X 15.20 mm, suorakulmainen |
| Paksuus: | 7.50 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K keltakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Musta kumi |
| Kellotaulu: | Musta , itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Solkiranneke , 18K keltakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |