
| Vuosi: | 2021 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Kellon sarjanumero: | 432228384*** |
| Alkuperäinen takuu: | Päivätty 29/08/2021, myöntämismaa Japani |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon (Kunto 4 /5) |
| Ohjekirja: | Kyllä |
| Muuta: | Sisältää kaikki palat. Mahtuu ranteeseen alkaen 13cm jopa 16cm. |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | WSTA0042 |
| Valmistajat: | Cartier |
| Sarja: | Tank Must De Cartier |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Mitat: | X 29.50 mm, suorakulmainen |
| Paksuus: | 6.60 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Musta nahka, vasikka |
| Kellotaulu: | Hopea , roomalaiset numerot ja tuntimerkinnät |
| Solki: | Solkiranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Teräs, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |