
| Vuosi: | 2005 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | WE1002SF |
| Valmistajat: | Cartier |
| Sarja: | Tank Francaise |
| Tyyppi: | Naisten kello |
| Mitat: | 25 x 20 mm |
| Kellonkuori: | 18K valkokultaa |
| Ranneke: | Timanteilla 18K valkokultaa |
| Kellotaulu: | Hopea |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K valkokultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Timanteilla |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Sekunttiosoitin: | Sykkivä |