
| Vuosi: | 2018 |
| Kunto: | Hyvä (3 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | W2609156 |
| Valmistajat: | Cartier |
| Sarja: | Tank Americaine |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Mitat: | 41.6 x 22.6 mm, suorakulmainen |
| Paksuus: | 9.7 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Ruskea nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Hopea , roomalaiset numerot |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Cartier 120 (koneisto ETA 2000-1) |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |