
| Vuosi: | 2023 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | W2SA0028 |
| Valmistajat: | Cartier |
| Sarja: | Santos Dumont |
| Tyyppi: | Unisex, Dress |
| Mitat: | 43.5 x 31.4 mm, suorakulmainen |
| Paksuus: | 7.3 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Harmaa nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Harmaa , roomalaiset numerot |
| Solki: | Solkiranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Sekunttiosoitin: | Sykkivä |