
| Vuosi: | 2023 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | W2020052 |
| Valmistajat: | Cartier |
| Sarja: | Santos Dumont |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Mitat: | X 28.60 mm, suorakulmainen |
| Paksuus: | 3.97 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K valkokultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Musta nahka |
| Kellotaulu: | Luurankokello |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K valkokultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K valkokultaa, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Koneisto: | Cartier 9612 MC , 20 jalokiveä, 28,800 vph |
| Käyntivara: | 72 tuntia |
| Muuta: | Luurankokello, kierrelukitus vetonuppi |