
| Vuosi: | 2020 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | WJSA0008 |
| Valmistajat: | Cartier |
| Sarja: | Santos De Cartier |
| Tyyppi: | Unisex, Dress |
| Mitat: | X 35.10 mm, suorakulmainen |
| Paksuus: | 8.83 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K keltakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Sininen nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Hopea , roomalaiset numerot ja tuntimerkinnät |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K keltakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta, timanteilla |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto kivet: | 23 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 42 tuntia |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |