
| Vuosi: | 2021 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | WGNM0005 |
| Valmistajat: | Cartier |
| Sarja: | Drive De Cartier |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress / Sport |
| Mitat: | X 40.00 mm, tonneau |
| Paksuus: | 12.63 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Ruskea nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Hopea , roomalaiset numerot ja tuntimerkinnät |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto kivet: | 28 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 48 tuntia |
| Päivämäärä: | Grande date |
| Ominaisuudet: | - Kuunkierto - GMT - Erillinen sekuntinäyttö |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |