
| Vuosi: | 2015 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Kellon sarjanumero: | 10156*** |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Muuta: | Sisältää kaikki palat. Mahtuu ranteeseen alkaen 14.5cm jopa 20.5cm. |
| Poikkeama: | N. +4 sekunttia päivässä (Amplitud 308 ° / Beat error 0.2 ms) |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | WSCA0006 |
| Valmistajat: | Cartier |
| Sarja: | Calibre De Cartier |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress / Sport |
| Halkaisija: | Ø 42.00 mm |
| Paksuus: | 11.00 mm |
| Kellonkuori: | Musta teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Musta kumi |
| Kellotaulu: | Musta , itsevalaisevat indikaattorit roomalaiset numerot ja tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Solkiranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Teräs, musta, pyöritettävä myötäpäivään |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Käyntivara: | 48 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Ominaisuudet: | Erillinen sekuntinäyttö |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |