
| Vuosi: | 2015 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | WE9005Z3 |
| Valmistajat: | Cartier |
| Sarja: | Ballon Blue |
| Tyyppi: | Unisex |
| Halkaisija: | Ø 37 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa |
| Ranneke: | 18K punakultaa |
| Kellotaulu: | Hopea |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Timanteilla |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |