
| Vuosi: | 2024 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | WJBB0034 |
| Valmistajat: | Cartier |
| Sarja: | Ballon Bleu |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 36.00 mm |
| Paksuus: | 12.10 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K punakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Punainen nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Hopea , roomalaiset numerot ja tuntimerkinnät |
| Solki: | Solkiranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, timanteilla |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |