
| Vuosi: | 2022 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | WJBB0082 |
| Valmistajat: | Cartier |
| Sarja: | Ballon Bleu De Cartier |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 33.00 mm |
| Paksuus: | 10.16 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K punakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Kullanvärinen 18K punakultaa |
| Kellotaulu: | Valkoinen timanteilla , timanteilla / roomalaiset numerot |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, timanteilla |
| Timantteja: | 1 kappaletta |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |