
| Vuosi: | 2021 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | WE902076 |
| Valmistajat: | Cartier |
| Sarja: | Ballon Bleu De Cartier |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 28.00 mm |
| Paksuus: | 11.00 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Harjattu ja kiiltävä teräs 18K punakultaa |
| Kellotaulu: | Hopea , timanteilla / roomalaiset numerot |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, timanteilla |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |