
| Vuosi: | 2011 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | A1334102-BA84-134A |
| Valmistajat: | Breitling |
| Sarja: | Superocean II Chronograph |
| Tyyppi: | Miesten kello, Sukeltajamalli |
| Halkaisija: | Ø 44 mm |
| Paksuus: | 17.2 mm |
| Paino: | 136.5 grammaa |
| Kellonkuori: | Harjattu teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Teräs |
| Kellotaulu: | Musta , itsevalaisevat indikaattorit tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Teräs, musta, pyöritettävä myötäpäivään |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Breitling Breitling 13 (koneisto ETA Valjoux 7750) |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Ominaisuudet: | Kronografi |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu), kierrelukitus vetonuppi |