
| Vuosi: | 2018 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Kellon sarjanumero: | 5008*** |
| Alkuperäinen takuu: | Päivätty 27/05/2018, myöntämismaa Euroopassa (digitaalinen) |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon (Kunto 4 /5) |
| Ohjekirja: | Kyllä |
| Kronometri todistus: | Kyllä |
| Muuta: | Mahtuu ranteeseen alkaen 16.5cm jopa 23cm. |
| Poikkeama: | N. +4 sekunttia päivässä (Amplitud 270 ° / Beat error 0.1 ms) |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | AB202012-BF74-267S-A20S.1 |
| Valmistajat: | Breitling |
| Sarja: | Superocean Heritage II 46 |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress / Sport |
| Halkaisija: | Ø 46.00 mm |
| Paksuus: | 15.00 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Musta kumi |
| Kellotaulu: | Musta , itsevalaisevat indikaattorit tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Solkiranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Keraaminen teräs, musta, pyöritettävä myötäpäivään |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto kivet: | 28 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 70 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu), kierrelukitus vetonuppi |