
| Vuosi: | Ca 2023 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | RB0930371G1P1 |
| Valmistajat: | Breitling |
| Sarja: | Premier B09 Chronograph 40 |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress / Sport |
| Halkaisija: | Ø 40.00 mm |
| Paksuus: | 13.00 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Ruskea nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Samppanja , arabialaiset numerot / tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto kivet: | 28 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 70 tuntia |
| Ominaisuudet: | - Takometri - Erillinen sekuntinäyttö - Kronografi |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |