
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | R77320E61A1R1 |
| Valmistajat: | Breitling |
| Sarja: | Navitimer 32 |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 32 mm |
| Paksuus: | 8 mm |
| Paino: | 114.5 grammaa |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä teräs 18K punakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Harjattu ja kiiltävä teräs 18K punakultaa |
| Kellotaulu: | Valkoinen , kristalleilla (strassia), itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Teräs 18K punakultaa, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Sekunttiosoitin: | Sykkivä |
| Koneisto: | Breitling Breitling 77 |