
| Vuosi: | 2015 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Kellon sarjanumero: | 3135*** |
| Alkuperäinen takuu: | Päivätty 21/05/2015, myöntämismaa Unkari |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon (Kunto 4 /5) |
| Ohjekirja: | Kyllä |
| Kronometri todistus: | Kyllä |
| Muuta: | Mahtuu ranteeseen jopa 20cm. |
| Poikkeama: | N. +1 sekunttia päivässä (Amplitud 292 ° / Beat error 0.0 ms) |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | CB014012-G713-378C |
| Valmistajat: | Breitling |
| Sarja: | Chronomat 41 |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress/Sport |
| Halkaisija: | Ø 41 mm |
| Paksuus: | 15.4 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | 18K punakultaa teräs |
| Kellotaulu: | Hopea |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Pyöritettävä myötäpäivään |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Breitling Breitling 1 , 47 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 70 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Ominaisuudet: | - Erillinen sekuntinäyttö - Kronografi |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu), kierrelukitus vetonuppi |