
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 8861BB-11-386-D000 |
| Valmistajat: | Breguet |
| Sarja: | Heritage |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Mitat: | X 25.00 mm, tonneau |
| Paksuus: | 10.00 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K valkokultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Musta nahka, vasikka |
| Kellotaulu: | Valkoinen helmiäinen , roomalaiset numerot ja tuntimerkinnät |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K valkokultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K valkokultaa, timanteilla |
| Timantteja: | 1 kappaletta |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Koneisto kivet: | 38 jalokiveä, 21600 vph |
| Käyntivara: | 36 tuntia |
| Ominaisuudet: | Kuunkierto |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |