
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Malli: | 7727BR-12-9WU |
| Valmistajat: | Breguet |
| Sarja: | Classique |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress / Sport |
| Halkaisija: | Ø 41.00 mm |
| Paksuus: | 9.65 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Ruskea nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Hopea , roomalaiset numerot ja tuntimerkinnät |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto kivet: | 35 jalokiveä, 72000 vph |
| Käyntivara: | 60 tuntia |
| Ominaisuudet: | - Käyntivaran ilmaisin - Erillinen sekuntinäyttö |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |