
| Vuosi: | 2018 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Kellon sarjanumero: | 3*** |
| Alkuperäinen takuu: | Päivätty 14/01/2018, myöntämismaa Japani |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Muuta: | Sisältää kaikki palat. Mahtuu ranteeseen alkaen 15.5cm jopa 19cm. |
| Poikkeama: | N. +2 sekunttia päivässä (Amplitud 286 ° / Beat error 0.0 ms) |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 6606-1127-55B |
| Valmistajat: | Blancpain |
| Sarja: | Villeret Ultraflach |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 40 mm |
| Paksuus: | 8.6 mm |
| Kellonkuori: | Teräs |
| Ranneke: | Nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Valkoinen |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Mekaaninen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Blancpain 11C5 , 23 jalokiveä, 21600 vph |
| Käyntivara: | 4 päivää |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Ominaisuudet: | - Käyntivaran ilmaisin - Erillinen sekuntinäyttö |