
| Vuosi: | 2023 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 3663-2954-55B |
| Valmistajat: | Blancpain |
| Sarja: | Villeret |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 35 mm |
| Paksuus: | 10.6 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa |
| Ranneke: | Nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Valkoinen helmiäinen |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Blancpain 6763 , 30 jalokiveä |
| Käyntivara: | 4 päivää |
| Päivämäärä: | Kuukausi, päivä ja päivämäärä |
| Ominaisuudet: | - Ikuinen kalenteri - Kuunkierto - Erillinen sekuntinäyttö |