
| Vuosi: | 2000 - 2002 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Viimeisin huolto: | 23/07/2023 |
| Kellon sarjanumero: | No.*** |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Muuta: | Sisältää kaikki palat. Mahtuu ranteeseen jopa 19cm. |
| Poikkeama: | N. +6 sekunttia päivässä (Amplitud 301 ° / Beat error 0.1 ms) |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 2182F-1130A-71 |
| Valmistajat: | Blancpain |
| Tyyppi: | Unisex |
| Halkaisija: | Ø 38 mm |
| Mitat: | 42 x 38 mm, pyöreä |
| Paksuus: | 12 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä teräs |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Musta nahka |
| Kellotaulu: | Musta , tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Teräs, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Koneisto: | Blancpain F185 (koneisto Frédéric Piguet 1185) , 37 jalokiveä, 21600 vph |
| Käyntivara: | 50 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |