
| Vuosi: | 2021 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | MOA10015 |
| Valmistajat: | Baume & Mercier |
| Sarja: | Linea |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 27 mm |
| Paksuus: | 8.9 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | 18K punakultaa teräs |
| Kellotaulu: | Hopea , tuntimerkinnät |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Sekunttiosoitin: | Sykkivä |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |