
| Vuosi: | 2009 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 26120OR.OO.D002CR.01 |
| Valmistajat: | Audemars Piguet |
| Sarja: | Royal Oak |
| Tyyppi: | Miesten kello, Urheilumalli |
| Halkaisija: | Ø 39 mm |
| Paksuus: | 10.3 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Musta nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Musta guilloche , itsevalaisevat indikaattorit tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, harjattu |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Audemars Piguet in-house 2329/2846 , 33 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 38 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Ominaisuudet: | - Käyntivaran ilmaisin - GMT - 24 tuntia |