
| Vuosi: | 2014 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 67651OR.ZZ.1261OR.01 |
| Valmistajat: | Audemars Piguet |
| Sarja: | Royal Oak |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 33.00 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K punakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Kullanvärinen 18K punakultaa |
| Kellotaulu: | Hopea , tuntimerkinnät |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, timanteilla |
| Timantteja: | 1 kappaletta, yhteensä 0.71 karaatti |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Koneisto: | Audemars Piguet CALIBER 2713 |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |