
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 16202BA.OO.1240BA.01 |
| Valmistajat: | Audemars Piguet |
| Sarja: | Royal Oak |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 39.00 mm |
| Paksuus: | 8.10 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K keltakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Kullanvärinen 18K keltakultaa |
| Kellotaulu: | Samppanja , itsevalaisevat indikaattorit tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K keltakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Koneisto kivet: | 33 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 55 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |