
| Vuosi: | 2022 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 201.033 |
| Valmistajat: | A. Lange & Söhne |
| Sarja: | Saxonia |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 37.00 mm |
| Paksuus: | 6.00 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Ruskea nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Valkoinen , tuntimerkinnät |
| Solki: | Solkiranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Koneisto kivet: | 21 jalokiveä, 21600 vph |
| Käyntivara: | 72 tuntia |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |