
| Vuosi: | Ca 2011 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 310.032 |
| Valmistajat: | A. Lange & Söhne |
| Sarja: | Langematik-Perpetual |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 38.5 mm |
| Paksuus: | 10.2 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Ruskea nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Valkoinen , roomalaiset numerot |
| Solki: | Solkiranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | In-house L922.1 , 43 jalokiveä, 21600 vph |
| Käyntivara: | 46 tuntia |
| Päivämäärä: | Kuukausi, päivä ja päivämäärä |
| Ominaisuudet: | - Ikuinen kalenteri - Kuunkierto - Käyntivaran ilmaisin - 24 tuntia - Erillinen sekuntinäyttö |