
| Vuosi: | Ca 2011 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 410.030 |
| Valmistajat: | A. Lange & Söhne |
| Sarja: | Datograph Perpetual |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 41 mm |
| Paksuus: | 13.5 mm |
| Kellonkuori: | 18K valkokultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Musta nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Harmaa , roomalaiset numerot ja tuntimerkinnät |
| Solki: | Solkiranneke , 18K valkokultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K valkokultaa |
| Koneistotyyppi: | Mekaaninen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | In-house L952.1 , 45 jalokiveä, 18000 vph |
| Käyntivara: | 36 tuntia |
| Päivämäärä: | Viikonpäivä ja päivämäärä |
| Ominaisuudet: | - Ikuinen kalenteri - Kuunkierto - 24 tuntia - Takometri - Kronografi (flyback) |